Specialista zpracování mezd

Specialista zpracování mezd bude součástí HR týmu a bude podřízený/-á přímo HR manažerovi. Bude úzce spolupracovat s ostatními kolegy v rámci HR týmu, s naším externím zpracovatelem mezd, s kolegy v Belgii (reporting, projekty), stejně jako s kolegy z ostatních oddělení, pro které bude zajišťovat podporu a servis v oblasti zpracování mezd a mzdové agendy obecně.

Hlavní náplň práce:

  • kompletní zajistění podkladů pro zpracování mezd, které následně provádí externí partner (Elanor)
    • evidence a zpracování docházky, bonusů, neschopenek apod.
    • vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení, vystavování ZL atd.)
    • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd a všemi odděleními ve firmě
  • management pracovních smluv a odpovídající archivace osobních složek zaměstnanců
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd (Elanor)
  • úzká spolupráce se všemi odděleními ve firmě (zpracování docházek apod.)
  • reporting a zpracování mzdových statistik v rámci společnosti i celé skupiny LLBG
  • interní podpora všech zaměstnanců v oblasti základní pracovně-právní problematiky
  • úzká spolupráce při propojení mzdového systému s prostředím SAP HR (SAP již naimplementován)
  • implementace a vylepšování procesů v oblasti přípravy zpracování mezd (docházka apod.)
  • spolupráce na projektech v rámci skupiny LLBG
  • odpovědnost za mzdovou a související dokumentaci při auditech a kontrolách

Požadujeme:

  • nezbytné zkušenosti a důkladné znalosti z oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s prací v mzdových SW; Elanor a SAP HR výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni komunikace se zahraničními kolegy (reporty, projekty)
  • dobrou uživatelskou znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
  • schopnost umět si zorganizovat práci a určit priority
  • orientaci v pracovně-právní legislativě
  • pečlivost, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, týmovost, spolupráci
  • převzetí plné odpovědnosti za veškeré zpracování podkladů

Nabízíme:

  • náročnou a odpovědnou práci v přátelském prostředí
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • přátelský HR tým
  • flexibilitu
  • možnost podílet se na projektech v rámci celé Skupiny
  • podpora při zaškolení do mzdového systému
  • podporu profesního i osobního rozvoje
  • zajímavé portfolio benefitů (stravenky, dodatková dovolená, kurzy angličtiny, penzijní pojištění, profesní školení, firemní aktivity apod.)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na personální oddělení na e-mail: v.sedlackova@llbg.com .

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

Back to previous page

Job domain

Support Services

Contract

Permanent employment contract

Schedule

Day

Interested in this job? Contact us!

What does the application process entail?

Our Recruitment Team will be happy to talk to you about our expert and management vacancies. The steps you will go through during the selection procedure can vary for each position. After an interview with HR and an interview with the manager, there may be a personality questionnaire or assessment centre for example.

Our selection partner Adecco would be happy to talk to you about our vacancies in the production environment. Adecco looks after your application for both temporary work as well as recruitment for a permanent position.

La Lorraine Bakery Group does not discriminate applicants based on age, gender, culture, social background, religion. Whoever you are, for us it is all about passion, drive, mutual respect and talent. Are you interested in working with us? Then don’t hesitate to apply!