Specialista zpracování mezd

Specialista zpracování mezd bude součástí HR týmu a bude podřízený/-á přímo HR manažerovi. Bude úzce spolupracovat s ostatními kolegy v rámci HR týmu, s naším externím zpracovatelem mezd, s kolegy v Belgii (reporting, projekty), stejně jako s kolegy z ostatních oddělení, pro které bude zajišťovat podporu a servis v oblasti zpracování mezd a mzdové agendy obecně.

Hlavní náplň práce:

  • kompletní zajistění podkladů pro zpracování mezd, které následně provádí externí partner (Elanor)
    • evidence a zpracování docházky, bonusů, neschopenek apod.
    • vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení, vystavování ZL atd.)
    • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd a všemi odděleními ve firmě
  • management pracovních smluv a odpovídající archivace osobních složek zaměstnanců
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd (Elanor)
  • úzká spolupráce se všemi odděleními ve firmě (zpracování docházek apod.)
  • reporting a zpracování mzdových statistik v rámci společnosti i celé skupiny LLBG
  • interní podpora všech zaměstnanců v oblasti základní pracovně-právní problematiky
  • úzká spolupráce při propojení mzdového systému s prostředím SAP HR (SAP již naimplementován)
  • implementace a vylepšování procesů v oblasti přípravy zpracování mezd (docházka apod.)
  • spolupráce na projektech v rámci skupiny LLBG
  • odpovědnost za mzdovou a související dokumentaci při auditech a kontrolách

Požadujeme:

  • nezbytné zkušenosti a důkladné znalosti z oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s prací v mzdových SW; Elanor a SAP HR výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni komunikace se zahraničními kolegy (reporty, projekty)
  • dobrou uživatelskou znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
  • schopnost umět si zorganizovat práci a určit priority
  • orientaci v pracovně-právní legislativě
  • pečlivost, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, týmovost, spolupráci
  • převzetí plné odpovědnosti za veškeré zpracování podkladů

Nabízíme:

  • náročnou a odpovědnou práci v přátelském prostředí
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
  • přátelský HR tým
  • flexibilitu
  • možnost podílet se na projektech v rámci celé Skupiny
  • podpora při zaškolení do mzdového systému
  • podporu profesního i osobního rozvoje
  • zajímavé portfolio benefitů (stravenky, dodatková dovolená, kurzy angličtiny, penzijní pojištění, profesní školení, firemní aktivity apod.)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na personální oddělení na e-mail: v.sedlackova@llbg.com .

Za Váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

Domaine de fonction

Support services

Contrat

Contrat de durée indéterminé

Horaire

Jour

Partagez cette offre d'emploi

Intéressé(e) par ce job? Contactez-nous !

Comment se déroule la procédure d'embauche ?

Notre expert RH du département Employment & Development se fera un plaisir de répondre à toutes vos questions concernant le suivi de votre candidature pour les postes vacants des services d'expertise et de gestion Les étapes de la procédure de sélection varient en fonction du poste à pourvoir. Après votre entretien avec le responsable RH et le manager, vous devrez par exemple remplir un questionnaire sur votre personnalité ou un questionnaire du centre d'évaluation sur votre personnalité.

Adecco se tient à votre entière disposition pour toute question relative à nos offres d'emploi dans le département production. Adecco s'occupe de votre candidature, qu'il s'agisse d'un contrat intérimaire ou d'un contrat fixe.

La Lorraine Bakery Group ne fait aucune distinction d'âge, de sexe, de culture, d'origine sociale, de religion, etc. Qui que vous soyez, chez nous, tout est une question de passion, d'engagement, de respect mutuel et de talent. Ce poste est fait pour vous ? N'hésitez pas et posez sans plus attendre votre candidature !