Magazynier

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Magazynier w La Lorraine!

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłej pracy magazynu na podległej zmianie
  • ścisła współpraca z działami produkcji, transportu, sprzedaży i innych, mających bezpośredni wpływ na dystrybucję produkowanego asortymentu
  • bieżące prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • szczegółowe przyjmowanie towaru do magazynu na podstawie dokumentów zgodnie z planem produkcji
  • przestrzeganie terminów wysyłania transportów, zgodnie z grafikiem wyjazdów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na programach dot. gospodarki magazynowej
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży
  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport/ Sport i kultura
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz jasna ścieżka rozwoju
  • 5’000 brutto - Bonus na START (obowiązuje lipiec-sierpień 2022)
  • Pracę zmianową 6-18/ 18-6 / 2 dni wolne
  • Transport pracowniczy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia
  • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Dział Magazyn, Transport i Łańcuch Dostaw
Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Czas pracy Pełny etat

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!