Pakowacz / Pakowaczka

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Pakowacza w La Lorraine!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz jasna ścieżka rozwoju,
  • Dla chętnych: możliwość skorzystania z transportu firmowego z takich kierunków jak: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki (jedynie 50zł / mc pokrywa pracownik, reszta kosztu po stronie pracodawcy!)
  • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • praca w systemie równoważnym - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni wolne)

Wymagania:

  • Motywacja i chęć długoterminowej współpracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane:
  • >> aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • >> doświadczenie w pracy z maszynami pakującymi
  • >> wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP

Zakres obowiązków:

  • przepakowywanie produktów według instrukcji
  • manualne składanie kartonów
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • właściwe oznakowanie produktów oraz ułożenie kartonów z produktem na palecie

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Dział Produkcja
Umowa Umowa na czas określony
Czas pracy Pełny etat

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!