Specjalista ds. Raportowania Produkcji

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie raportów i analiz KPI produkcyjnych w cyklach dziennych, tygodniowych i miesięcznych
  • analizowanie i raportowanie danych dotyczących efektywności pracy oraz zużycia surowców i opakowań
  • przygotowywanie porównań dotyczących wykonania planów produkcyjnych (harmonogram vs rzeczywiste wykonanie)
  • identyfikowanie trendów i rekomendowanie działań usprawniających raporty
  • udział w spotkaniach produkcyjnych, przedstawianie wyników, śledzenie uzgodnionych decyzji i wykonania ich na czas
  • przygotowywanie raportów ad hoc dla Plant Managera

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemie SAP
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętność kompleksowej analizy dużej ilości danych
  • komunikatywność i pro-aktywna postawa
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • karta MultiSport
    • grupowe ubezpieczenie na życie

Dział Produkcja
Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Czas pracy Pełny etat

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!