Pracovník zákaznického servisu

Posilujeme náš obchodní tým. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník zákaznického servisu - příjem objednávek.

Popis pozice:

  • příjem objednávek od zákazníků – telefonicky, emailem, faxem
  • zadávání objednávek do informačního systému SAP
  • zpracování objednávek – tisk, evidence, přeposílání na centrální sklady, krácení chybějících položek, denní uzávěrka
  • telefonická a emailová komunikace se zákazníky a logistickými partnery
  • správa a údržba zákaznických dat v SAP
  • administrativní a telefonická podpora Obchodních zástupců, KAM a ASM
  • intenzivní komunikace s dalšími odděleními - plánování, doprava, sklad, finance
  • řízení procesu zákaznických reklamací ve spolupráci s oddělením kvality a logistiky
  • tvorba základních reportů a analýz

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • AJ - mírně pokročilou - výhodou
  • dobrou uživatelskou znalost MS Office (Excel - pokročilý, SAP – výhodou)
  • výborné komunikační schopnosti, příjemný hlasový projev
  • orientaci na zákazníka, pozitivní myšlení, samostatný a zodpovědný přístup
  • schopnost zpracovávat více úkolů najednou, schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
  • přátelský a stabilní tým
  • zajímavé portfolio benefitů (25 dní dovolené, stravenkový paušál, jazykový kurz AJ, dotované stravování ve firemní kantýně, denně pečivo zdarma, příspěvek na penzijní spoření)

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Pracovní oblast Prodej a služby zákazníkům
Smlouva Smlouva na dobu neurčitou
Rozvrh hodin Den
Přihlaste se na tuto pozici

Sdílejte tuto pozici

"Jak probíhá výběrové řízení?

K dispozici je vám náš zkušený personalista, který vám poskytne informace o našich volných pracovních pozicích, jak specializovaných, tak manažerských, a také vás provede výběrovým řízením. Kroky, kterými projdete během výběrového řízení, jsou u různých pozic odlišné. Po pohovoru s personalistou a po pohovoru s manažerem může následovat např. osobnostní dotazník nebo návštěva assessment centra.

U La Lorraine Bakery Group neděláme žádné rozdíly mezi lidmi podle věku, pohlaví, kultury, sociálního původu, náboženství. Ať jste kdokoliv, u nás stojí vše na nadšení , nasazení, vzájemném respektu a talentu. Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte tedy a přihlaste se!"