Production Manager

Posilujeme náš výrobní tým v Kladně. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Production Manager.

Popis pozice:

  • vedení a organizace výrobního provozu
  • vedení směnových vedoucích, technologů a výrobní administrativy – řízení, motivace, rozvoj týmu, hodnocení
  • nastavování jasných cílů pro jednotlivce i týmy
  • řízení toku informací mezi spolupracovníky a managementem
  • zodpovědnost za produktivitu a efektivitu výrobního procesu, za kvalitu produktů, za plnění plánů ve výrobě
  • analýza výsledků a výrobních procesů, jejich optimalizace
  • podpora vývojových programů neustálého zlepšování
  • řízení odpovědnosti za všechny operace v souladu se zákony a hygienickými, bezpečnostními a kvalitativními standardy a prověřování eventuálních odchylek od standardů
  • reporting a prezentace výsledků vedení společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ideálně v oboru chemické technologie potravin
  • víceletou praxi v oblasti řízení výroby ideálně v potravinářství
  • AJ – pokročilou úroveň slovem i písmem – komunikace s mateřskou firmou
  • pokročilou znalost MS Office, zejména Excelu, SAP výhodou
  • znalost a porozumění výrobním procesům, tokům a jejich reporting
  • analytické myšlení, rozhodovací schopnosti, kritické myšlení, motivaci k dosažení cílů, flexibilitu, samostatnost
  • dovednost plánování a organizování práce a efektivně řídit čas
  • schopnost motivovat své podřízené k dosažení plánovaných úkolů
  • vztah k produktu (pečivo), zájem o nové trendy ve výživě a v pekařství

Nabízíme:

  • nástup ihned nebo dle dohody
  • pracoviště v Kladně
  • motivující mzdu odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • zajímavé portfolio benefitů (služební vůz, notebook, mobil, příspěvek na stravné, 25dní dovolené, jazykový kurz AJ, dotované stravování ve vlastní kantýně, denně pečivo zdarma, příspěvek na penzijko)
  • pravidelná školení dovedností a osobnostního rozvoje
  • příležitost pracovat v silné mezinárodní společnosti na stabilním pracovním místě
  • přátelský tým a flexibilitu

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na personální oddělení.

Pracovní oblast Výroba a provoz závodu
Smlouva Smlouva na dobu neurčitou
Rozvrh hodin Den
Přihlaste se na tuto pozici

Sdílejte tuto pozici

"Jak probíhá výběrové řízení?

K dispozici je vám náš zkušený personalista, který vám poskytne informace o našich volných pracovních pozicích, jak specializovaných, tak manažerských, a také vás provede výběrovým řízením. Kroky, kterými projdete během výběrového řízení, jsou u různých pozic odlišné. Po pohovoru s personalistou a po pohovoru s manažerem může následovat např. osobnostní dotazník nebo návštěva assessment centra.

U La Lorraine Bakery Group neděláme žádné rozdíly mezi lidmi podle věku, pohlaví, kultury, sociálního původu, náboženství. Ať jste kdokoliv, u nás stojí vše na nadšení , nasazení, vzájemném respektu a talentu. Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte tedy a přihlaste se!"