Sales Forecast Analyst

Posilujeme náš tým Planning & Supply Chain. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik obchodního oddělení.

Popis pozice:

  • pravidelné zpracování detailních analýz a statistik obchodních výsledků – revize odhadů prodeje, analýza prodejních dat a návrhy korektivních opatření
  • příprava rozdělení forecastu do jednotlivých týdnů dle plánovaných promocí a prodejních trendů
  • spolupráce na řízení skladových zásob a kapacitních modelů
  • aktualizace a údržba FCST v systému SAP MRP
  • predikce budoucích potřeb PV/ PM v návaznosti na obchodní forecasty
  • řízení výprodejových aktivit ve spolupráci s obchodním oddělením
  • pravidelný reporting pro oddělení plánování, prodeje a controllingu

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • praxi 3 roky v oboru plánování nebo prodejních analýz
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace s mateřskou firmou)
  • pokročilou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office ( Excel pokročilý - vzorce, kontingenční tabulky, grafy), SAP výhodou
  • analytické schopnosti, logické myšlení, umění propojit souvislosti, pečlivost při práci s čísly
  • dovednost plánování a organizování práce
  • komunikační dovednosti a zájem učit se novým věcem

Nabízíme:

  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • zajímavé portfolio benefitů (notebook, mobil, příspěvek na stravné, 25dní dovolené, jazykový kurz AJ, dotované stravování ve vlastní kantýně, denně pečivo zdarma, příspěvek na penzijko)
  • pravidelná školení dovedností a osobnostního rozvoje
  • příležitost pracovat v silné mezinárodní společnosti
  • přátelský tým a flexibilitu
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na dobu určitou 2 roky

    V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Pracovní oblast Skladování, přeprava a dodavatelský řetězec
Smlouva Smlouva na dobu určitou - bez možnosti na dobu neurčitou
Rozvrh hodin Den
Přihlaste se na tuto pozici

Sdílejte tuto pozici

"Jak probíhá výběrové řízení?

K dispozici je vám náš zkušený personalista, který vám poskytne informace o našich volných pracovních pozicích, jak specializovaných, tak manažerských, a také vás provede výběrovým řízením. Kroky, kterými projdete během výběrového řízení, jsou u různých pozic odlišné. Po pohovoru s personalistou a po pohovoru s manažerem může následovat např. osobnostní dotazník nebo návštěva assessment centra.

U La Lorraine Bakery Group neděláme žádné rozdíly mezi lidmi podle věku, pohlaví, kultury, sociálního původu, náboženství. Ať jste kdokoliv, u nás stojí vše na nadšení , nasazení, vzájemném respektu a talentu. Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte tedy a přihlaste se!"