Specialista nákupu oddělení údržby

Hledáme posilu do našeho Technického oddělení do skladu náhradních dílů údržby - pracoviště v Kladně.

Popis pozice:

  • nákup náhradních dílů a materiálu pro údržbu, průběžné sledování skladových zásob
  • vytváření objednávek, potvrzování faktur
  • vyjednávání cen s dodavateli, vedení poptávkových řízení
  • porovnávání konkurenčních cenových nabídek za náhradní díly a materiály údržby s ohledem na možné úspory
  • včasná dodávka materiálů a služeb, v požadovaném množství a kvalitě
  • řešení reklamací s dodavateli

Požadujeme:

  • ÚSO/ SO vzdělání technického nebo obchodního směru
  • min 2 roky praxe
  • znalost AJ středně pokročilou
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office, Outlook
  • ŘP sk. B
  • odborné znalosti z oboru logistiky ve skladovém hospodářství a řízení zásob, obchodní vyjednávání
  • odborné dovednosti posuzování nabídek jednotlivých dodavatelů dle stanovených kritérií, provádění poptávkových řízení a nákup náhradních dílů a materiálů údržby, vystavování objednávek, potvrzování faktur a dalších dokumentů, vedení evidencí
  • dobrou technickou orientaci
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • týmového ducha a zájem učit se nové

Nabízíme:

  • nástup IHNED nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • práci na ranní směnu od PO – PÁ, stabilní rozvrh směn
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
  • zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená navíc, denně pečivo zdarma, vlastní kantýna s dotovanou stravou, příspěvek na penzijní spoření

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na personální oddělení na e-mail: v.sedlackova@llbg.com a my Vás budeme kontaktovat s pozvánkou na pohovor.

Za váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

Pracovní oblast Technické služby a engineering
Smlouva Smlouva na dobu neurčitou
Rozvrh hodin Den
Přihlaste se na tuto pozici

Sdílejte tuto pozici

Chcete se dozvědět ještě víc? Kontaktujte nás!

"Jak probíhá výběrové řízení?

K dispozici je vám náš zkušený personalista, který vám poskytne informace o našich volných pracovních pozicích, jak specializovaných, tak manažerských, a také vás provede výběrovým řízením. Kroky, kterými projdete během výběrového řízení, jsou u různých pozic odlišné. Po pohovoru s personalistou a po pohovoru s manažerem může následovat např. osobnostní dotazník nebo návštěva assessment centra.

U La Lorraine Bakery Group neděláme žádné rozdíly mezi lidmi podle věku, pohlaví, kultury, sociálního původu, náboženství. Ať jste kdokoliv, u nás stojí vše na nadšení , nasazení, vzájemném respektu a talentu. Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte tedy a přihlaste se!"