Magazynier

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Magazynier w La Lorraine!

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłej pracy magazynu na podległej zmianie
  • ścisła współpraca z działami produkcji, transportu, sprzedaży i innych, mających bezpośredni wpływ na dystrybucję produkowanego asortymentu
  • bieżące prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • szczegółowe przyjmowanie towaru do magazynu na podstawie dokumentów zgodnie z planem produkcji
  • przestrzeganie terminów wysyłania transportów, zgodnie z grafikiem wyjazdów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na programach dot. gospodarki magazynowej
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży
  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport/ Sport i kultura
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz jasna ścieżka rozwoju
  • 5’000 brutto - Bonus na START (obowiązuje lipiec-sierpień 2022)
  • Pracę zmianową 6-18/ 18-6 / 2 dni wolne
  • Transport pracowniczy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia
  • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Back to previous page
Job domain Warehousing, Transport & Supply Chain
Contract Fixed term contract - possibility permanent employment
Schedule Continuous production

Interested in this job? Contact us!

What does the application process entail?

Our Talent Acquisition team will be happy to talk to you about our expert and management vacancies as well as our open positions in our production sites. The steps you will go through during the selection procedure can vary for each position. After an interview with HR and an interview with the manager, there may be a personality questionnaire or assessment centre for example.

La Lorraine Bakery Group does not discriminate applicants based on age, gender, culture, social background, religion. Whoever you are, for us it is all about passion, drive, mutual respect and talent.

Are you interested in working with us? Then don’t hesitate to apply!