Manager ds. Transportu

Jesteś doświadczonym Managerem ds Transportu gotowym na nowe wyzwania? Już dziś aplikuj do La Lorraine Polska!

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Działu Transportu
  • organizacja współpracy z firmami transportowymi
  • organizacja dostaw do klientów krajowych: analiza zamówień, planowanie tras, wysyłki pełne pojazdy i drobnica
  • kontrola efektywności systemu dostaw: koszty, poziom wykorzystania aut, terminowość
  • przygotowywanie budżetu dotyczącego kosztów transportu
  • przygotowywanie miesięcznych raportów kosztów transportu wg obowiązujących struktur alokacji
  • rejestracja, pomiar i analiza wskaźników poziomu jakości usług operatorów logistycznych
  • inicjowanie, prowadzenie oraz udział w projektach optymalizacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu dystrybucji i spedycji
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika, koordynatora; preferowane doświadczenie w strukturach logistycznych w firmie branży spożywczej, doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • umiejętności organizacyjne w zakresie zarządzania zespołem, umiejętność przewodzenia (cechy lidera)
  • odpowiedzialność, sumienność, kreatywność, umiejętność podejmowania trudnych decyzji w warunkach stresowych
  • komunikatywność, silne ukierunkowanie na realizację zadań, otwartość na zmiany
  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • karta MultiSport
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • prywatna opieka medyczna
    Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Back to previous page
Job domain Warehousing, Transport & Supply Chain
Contract Fixed term contract - possibility permanent employment

Interested in this job? Contact us!

What does the application process entail?

Our Recruitment Team will be happy to talk to you about our expert and management vacancies. The steps you will go through during the selection procedure can vary for each position. After an interview with HR and an interview with the manager, there may be a personality questionnaire or assessment centre for example.

Our selection partner Adecco would be happy to talk to you about our vacancies in the production environment. Adecco looks after your application for both temporary work as well as recruitment for a permanent position.

La Lorraine Bakery Group does not discriminate applicants based on age, gender, culture, social background, religion. Whoever you are, for us it is all about passion, drive, mutual respect and talent. Are you interested in working with us? Then don’t hesitate to apply!