Sales Forecast Analyst

Posilujeme náš tým Planning & Supply Chain. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik obchodního oddělení.

Popis pozice:

  • pravidelné zpracování detailních analýz a statistik obchodních výsledků – revize odhadů prodeje, analýza prodejních dat a návrhy korektivních opatření
  • příprava rozdělení forecastu do jednotlivých týdnů dle plánovaných promocí a prodejních trendů
  • spolupráce na řízení skladových zásob a kapacitních modelů
  • aktualizace a údržba FCST v systému SAP MRP
  • predikce budoucích potřeb PV/ PM v návaznosti na obchodní forecasty
  • řízení výprodejových aktivit ve spolupráci s obchodním oddělením
  • pravidelný reporting pro oddělení plánování, prodeje a controllingu

Požadujeme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • praxi 3 roky v oboru plánování nebo prodejních analýz
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (pravidelná komunikace s mateřskou firmou)
  • pokročilou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office ( Excel pokročilý - vzorce, kontingenční tabulky, grafy), SAP výhodou
  • analytické schopnosti, logické myšlení, umění propojit souvislosti, pečlivost při práci s čísly
  • dovednost plánování a organizování práce
  • komunikační dovednosti a zájem učit se novým věcem

Nabízíme:

  • nástup ihned nebo dohodou
  • pracoviště v Kladně
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • zajímavé portfolio benefitů (notebook, mobil, příspěvek na stravné, 25dní dovolené, jazykový kurz AJ, dotované stravování ve vlastní kantýně, denně pečivo zdarma, příspěvek na penzijko)
  • pravidelná školení dovedností a osobnostního rozvoje
  • příležitost pracovat v silné mezinárodní společnosti
  • přátelský tým a flexibilitu
  • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na dobu určitou 2 roky

    V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Back to previous page
Job domain Warehousing, Transport & Supply Chain
Contract Fixed term contract - no possibility permanent employment
Schedule Day

What does the application process entail?

Our Recruitment Team will be happy to talk to you about our expert and management vacancies. The steps you will go through during the selection procedure can vary for each position. After an interview with HR and an interview with the manager, there may be a personality questionnaire or assessment centre for example.

Our selection partner Adecco would be happy to talk to you about our vacancies in the production environment. Adecco looks after your application for both temporary work as well as recruitment for a permanent position.

La Lorraine Bakery Group does not discriminate applicants based on age, gender, culture, social background, religion. Whoever you are, for us it is all about passion, drive, mutual respect and talent. Are you interested in working with us? Then don’t hesitate to apply!