Magazynier

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Magazynier w La Lorraine!

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłej pracy magazynu na podległej zmianie
  • ścisła współpraca z działami produkcji, transportu, sprzedaży i innych, mających bezpośredni wpływ na dystrybucję produkowanego asortymentu
  • bieżące prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • szczegółowe przyjmowanie towaru do magazynu na podstawie dokumentów zgodnie z planem produkcji
  • przestrzeganie terminów wysyłania transportów, zgodnie z grafikiem wyjazdów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na programach dot. gospodarki magazynowej
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży
  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport/ Sport i kultura
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz jasna ścieżka rozwoju
  • 5’000 brutto - Bonus na START (obowiązuje lipiec-sierpień 2022)
  • Pracę zmianową 6-18/ 18-6 / 2 dni wolne
  • Transport pracowniczy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia
  • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Domaine de fonction Warehousing, Transport & Supply Chain
Contrat Contrat de durée déterminé - option contrat de durée indéterminé
Horaire système de travail en continu

Partagez cette offre d'emploi

Intéressé(e) par ce job? Contactez-nous !

Comment se déroule la procédure d'embauche ?

Pour tous nos postes vacants, ainsi bien dans nos services d'expertise et de gestion que dans nos sites de production, notre département Talent Acquisition se fera un plaisir de répondre à toutes vos questions concernant le suivi de votre candidature. Les étapes de la procédure de sélection varient en fonction du poste à pourvoir. Après votre entretien avec le responsable RH et le manager, vous devrez par exemple remplir un questionnaire sur votre personnalité ou un questionnaire du centre d'évaluation sur votre personnalité.

La Lorraine Bakery Group ne fait aucune distinction d'âge, de sexe, de culture, d'origine sociale, de religion, etc. Qui que vous soyez, chez nous, tout est une question de passion, d'engagement, de respect mutuel et de talent.

Ce poste est fait pour vous ? N'hésitez pas et posez sans plus attendre votre candidature !