Manager ds. Dystrybucji

Jesteś doświadczonym Managerem ds Dystrybucji gotowym na nowe wyzwania? Już dziś aplikuj do La Lorraine Polska!

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Działu Transportu
  • organizacja współpracy z firmami transportowymi
  • organizacja dostaw do klientów krajowych: analiza zamówień, planowanie tras, wysyłki pełne pojazdy i drobnica
  • kontrola efektywności systemu dostaw: koszty, poziom wykorzystania aut, terminowość
  • przygotowywanie budżetu dotyczącego kosztów transportu
  • przygotowywanie miesięcznych raportów kosztów transportu wg obowiązujących struktur alokacji
  • rejestracja, pomiar i analiza wskaźników poziomu jakości usług operatorów logistycznych
  • inicjowanie, prowadzenie oraz udział w projektach optymalizacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu dystrybucji i spedycji
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika, koordynatora; preferowane doświadczenie w strukturach logistycznych w firmie branży spożywczej, doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • umiejętności organizacyjne w zakresie zarządzania zespołem, umiejętność przewodzenia (cechy lidera)
  • odpowiedzialność, sumienność, kreatywność, umiejętność podejmowania trudnych decyzji w warunkach stresowych
  • komunikatywność, silne ukierunkowanie na realizację zadań, otwartość na zmiany
  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • karta MultiSport
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • prywatna opieka medyczna
    Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Domaine de fonction Warehousing, Transport & Supply Chain
Contrat Contrat de durée déterminé - option contrat de durée indéterminé

Partagez cette offre d'emploi

Intéressé(e) par ce job? Contactez-nous !

Comment se déroule la procédure d'embauche ?

Notre expert RH du département Employment & Development se fera un plaisir de répondre à toutes vos questions concernant le suivi de votre candidature pour les postes vacants des services d'expertise et de gestion Les étapes de la procédure de sélection varient en fonction du poste à pourvoir. Après votre entretien avec le responsable RH et le manager, vous devrez par exemple remplir un questionnaire sur votre personnalité ou un questionnaire du centre d'évaluation sur votre personnalité.

Adecco se tient à votre entière disposition pour toute question relative à nos offres d'emploi dans le département production. Adecco s'occupe de votre candidature, qu'il s'agisse d'un contrat intérimaire ou d'un contrat fixe.

La Lorraine Bakery Group ne fait aucune distinction d'âge, de sexe, de culture, d'origine sociale, de religion, etc. Qui que vous soyez, chez nous, tout est une question de passion, d'engagement, de respect mutuel et de talent. Ce poste est fait pour vous ? N'hésitez pas et posez sans plus attendre votre candidature !