Payroll Manager

Posilujeme náš HR tým – pracoviště Kladno. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Payroll Manager.

Payroll Manager je součástí HR týmu a je podřízený/-á přímo HR manažerovi. Řídí malý tým HR Adminů a úzce spolupracuje s ostatními kolegy v rámci HR týmu, s naším externím zpracovatelem mezd, s kolegy v Belgii (reporting, projekty), stejně jako s kolegy z ostatních oddělení, pro které zajišťuje podporu a servis v oblasti zpracování mezd, mzdové agendy a reportingu.

Hlavní náplň práce:

  • vedení malého týmu mzdového/administrativního oddělení
  • kompletní zajištění podkladů pro zpracování mezd, které následně provádí externí partner (Elanor)
  • evidence a zpracování docházky, bonusů, neschopenek apod.
  • vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení, vystavování ZL atd.)
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd a všemi odděleními ve firmě
  • roční zpracování daní
  • management pracovních smluv a odpovídající archivace osobních složek zaměstnanců
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd (Elanor)
  • úzká spolupráce se všemi odděleními ve firmě (zpracování docházek apod.)
  • reporting a zpracování mzdových statistik v rámci společnosti i celé skupiny LLBG
  • interní podpora všech zaměstnanců v oblasti základní pracovně-právní problematiky
  • úzká spolupráce při propojení mzdového systému s prostředím SAP HR (SAP již naimplementován)
  • implementace a vylepšování procesů v oblasti přípravy zpracování mezd a docházky
  • spolupráce na projektech v rámci skupiny LLBG (docházkový systém, školící systém ap.)
  • spolupráce při vytváření a naplňování budgetu napříč organizací (pohyby zaměstnanců ap.)
  • odpovědnost za mzdovou a související dokumentaci při auditech a kontrolách

Požadujeme:

  • nezbytné zkušenosti a důkladné znalosti z oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s prací v mzdových SW; Elanor a SAP HR výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni komunikace se zahraničními kolegy (reporty, projekty)
  • dobrou uživatelskou znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
  • schopnost umět si zorganizovat práci a určit priority
  • orientaci v pracovně-právní legislativě
  • pečlivost, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, týmovost, spolupráci
  • převzetí plné odpovědnosti za veškeré zpracování podkladů

Nabízíme:

  • náročnou a odpovědnou práci v přátelském prostředí
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • přátelský HR tým
  • flexibilitu
  • možnost podílet se na projektech v rámci celé Skupiny
  • podporu při zaškolení do mzdového systému
  • podporu profesního i osobního rozvoje
  • zajímavé portfolio benefitů (služební auto, notebook, mobil, stravenkový paušál, dovolená navíc, stravování ve firemní kantýně, denně pečivo zdarma, kurzy angličtiny, penzijní pojištění, profesní školení, firemní aktivity apod.)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Domaine de fonction Support services
Contrat Contrat de durée indéterminé
Horaire Jour

Partagez cette offre d'emploi

Comment se déroule la procédure d'embauche ?

Pour tous nos postes vacants, ainsi bien dans nos services d'expertise et de gestion que dans nos sites de production, notre département Talent Acquisition se fera un plaisir de répondre à toutes vos questions concernant le suivi de votre candidature. Les étapes de la procédure de sélection varient en fonction du poste à pourvoir. Après votre entretien avec le responsable RH et le manager, vous devrez par exemple remplir un questionnaire sur votre personnalité ou un questionnaire du centre d'évaluation sur votre personnalité.

La Lorraine Bakery Group ne fait aucune distinction d'âge, de sexe, de culture, d'origine sociale, de religion, etc. Qui que vous soyez, chez nous, tout est une question de passion, d'engagement, de respect mutuel et de talent.

Ce poste est fait pour vous ? N'hésitez pas et posez sans plus attendre votre candidature !