Senior Line Operator

Jesteś Operatorem linii z doświadczeniem? Już dziś aplikuj do La Lorraine Polska na wyższe stanowisko: Senior Line Operator!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz jasna ścieżka rozwoju,
  • Dla chętnych: możliwość skorzystania z transportu firmowego z takich kierunków jak: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki (jedynie 50zł / mc pokrywa pracownik, reszta kosztu po stronie pracodawcy!)
  • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • praca w systemie równoważnym - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni wolne)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych obsługiwanych panelami dotykowymi (touch panel)
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi komputera, umiejętność liczenia oraz analitycznego myślenia
  • mile widziana wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Domaine de fonction Production & Plant Operations
Contrat Contrat de durée déterminé - option contrat de durée indéterminé
Horaire système de travail en continu

Partagez cette offre d'emploi

Intéressé(e) par ce job? Contactez-nous !

Comment se déroule la procédure d'embauche ?

Notre expert RH du département Employment & Development se fera un plaisir de répondre à toutes vos questions concernant le suivi de votre candidature pour les postes vacants des services d'expertise et de gestion Les étapes de la procédure de sélection varient en fonction du poste à pourvoir. Après votre entretien avec le responsable RH et le manager, vous devrez par exemple remplir un questionnaire sur votre personnalité ou un questionnaire du centre d'évaluation sur votre personnalité.

Adecco se tient à votre entière disposition pour toute question relative à nos offres d'emploi dans le département production. Adecco s'occupe de votre candidature, qu'il s'agisse d'un contrat intérimaire ou d'un contrat fixe.

La Lorraine Bakery Group ne fait aucune distinction d'âge, de sexe, de culture, d'origine sociale, de religion, etc. Qui que vous soyez, chez nous, tout est une question de passion, d'engagement, de respect mutuel et de talent. Ce poste est fait pour vous ? N'hésitez pas et posez sans plus attendre votre candidature !