Inżynier

Twój zakres obowiązków

  1. optymalizowanie wykorzystania i funkcjonowania urządzeń i instalacji procesowych oraz linii, maszyn i procesów technologiczno-produkcyjnych
  2. kontrolowanie funkcjonowania urządzeń i instalacji procesowych pod kątem zgodności z zasadami BHP
  3. realizacja prac prewencyjnych oraz projektowych w sposób gwarantujący realizację produkcji
  4. monitorowanie stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji, opracowywanie i weryfikowanie realizacji harmonogramu prewencyjnych przeglądów technicznych
  5. przygotowanie rekomendacji do budżetu na poszczególne maszyny i urządzenia
  6. współpraca z firmami usługowymi i dostawcami oraz kontrola realizacji ich zadań
  7. przestrzeganiem przepisów BHP, PPoz, HACCP

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku samodzielnym w utrzymaniu ruchu
  • znajomość metodologii LEAN, Total Maintenance, 5S
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra umiejętność obsługi pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel
  • znajomość systemów – CMMS, SAP PM
  • zdolność analitycznego myślenia, sumienność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji lidera w swojej branży
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport

Jobdomein Technical Service & Engineering
Contract Tijdelijk contract - mogelijkheid vast
Uurrooster Volcontinu

Interesse in deze job? Neem contact op!

Hoe verloopt het sollicitatieproces?

Voor al onze vacatures, zowel binnen expert en management als binnen productie, staat ons Talent Acquisition team je graag te woord om jouw sollicitatie op te volgen. De stappen die je zal doorlopen tijdens de selectieprocedure variëren per functie. Na een gesprek met HR en een gesprek met de leidinggevende is bijvoorbeeld ook een persoonlijkheidsvragenlijst of assessment center van toepassing.

La Lorraine Bakery Group maakt geen onderscheid in leeftijd, geslacht, cultuur, sociale achtergrond, religie,… wie je ook bent, bij ons draait het om passie, gedrevenheid, wederzijds respect en talent.

Lijkt deze functie iets voor jou ? Twijfel dan niet en solliciteer !