Magazynier

Miejsce Pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ oraz ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • DOFINANSOWANIE DO TRANSPORTU firmowego z kierunków: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki – koszt miesięczny pracownika 50 pln brutto – resztę opłaca pracodawca
  • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na programach dot. gospodarki magazynowe
  • mile widziana umiejętność obsługi skanera
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej (system równoważny 6-18, 18-6, dwa dni wolne)

Główne obowiązki:

  • zapewnienie ciągłej pracy magazynu na podległej zmianie
  • ścisła współpraca z działami produkcji, transportu, sprzedaży i innych, mających bezpośredni wpływ na dystrybucję produkowanego asortymentu
  • bieżące prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • szczegółowe przyjmowanie towaru do magazynu na podstawie dokumentów zgodnie z planem produkcji
  • przestrzeganie terminów wysyłania transportów, zgodnie z grafikiem wyjazdów

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Magazynier prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem. Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.„

*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.”

Interesse in deze job? Neem contact op!

  • Anna Brzozek

    Recruitment & Development Manager

    a.brzozek@llbg.com

    +48 606844741

Hoe verloopt het sollicitatieproces?

Voor onze expert en management vacatures staat ons Recruitment Team je graag te woord om jouw sollicitatie op te volgen. De stappen die je zal doorlopen tijdens de selectieprocedure varieëren per functie. Na een gesprek met HR en een gesprek met de leidinggevende is bijvoorbeeld ook een persoonlijkheidsvragenlijst of assessment center van toepassing.

Voor onze vacatures in productieomgeving staat onze selectiepartner Adecco je graag te woord. Adecco behartigt jouw kandidatuur voor zowel tijdelijk werk als uitzendkracht, alsook voor aanwerving met een vast contract.

La Lorraine Bakery Group maakt geen onderscheid in leeftijd, geslacht, cultuur, sociale achtergrond, religie,… wie je ook bent, bij ons draait het om passie, gedrevenheid, wederzijds respect en talent. Lijkt deze functie iets voor jou ? Twijfel dan niet en solliciteer !