Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Nowych Produktów

Jesteś na początku swojej profesjonalnej kariery i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku?

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie baz prób, zdjęć, wysyłek wszystkich nowych projektów
  • Przygotowanie i przeprowadzanie oceny produktów zgodnie z procedurami Firmy
  • Podsumowania ocen nowych produktów
  • Koordynacja wysyłek próbek produktów
  • Współtworzenie bazy projektów
  • Odpiek i przygotowanie produktów na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
  • Bezpośrednia współpraca z Działem Sprzedaży, Technologii, Jakości, Transportu i Magazynem
  • Przygotowanie standardów produktowych dla wdrażanych nowych produktów
  • Poszukiwanie i zamawianie nowych surowców na próby technologiczne

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane technologia żywności bądź pokrewnej specjalizacji)

Sprawna umiejętność obsługi MS Office (word, power point, excel)

  • Gotowość ciągłego uczenia się i wyciągania wniosków
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz dzielenia się informacjami z Zespołem
  • Proaktywna i otwarta postawa
  • Język angielski na poziomie co najmniej B1
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie na wakacje
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Klarowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia
  • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Jobdomein Support Services
Contract Tijdelijk contract - mogelijkheid vast
Uurrooster Volcontinu

Interesse in deze job? Neem contact op!

Hoe verloopt het sollicitatieproces?

Voor onze expert en management vacatures staat ons Recruitment Team je graag te woord om jouw sollicitatie op te volgen. De stappen die je zal doorlopen tijdens de selectieprocedure varieëren per functie. Na een gesprek met HR en een gesprek met de leidinggevende is bijvoorbeeld ook een persoonlijkheidsvragenlijst of assessment center van toepassing.

Voor onze vacatures in productieomgeving staat onze selectiepartner Adecco je graag te woord. Adecco behartigt jouw kandidatuur voor zowel tijdelijk werk als uitzendkracht, alsook voor aanwerving met een vast contract.

La Lorraine Bakery Group maakt geen onderscheid in leeftijd, geslacht, cultuur, sociale achtergrond, religie,… wie je ook bent, bij ons draait het om passie, gedrevenheid, wederzijds respect en talent. Lijkt deze functie iets voor jou ? Twijfel dan niet en solliciteer !