Operator Linii Produkcyjnej

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Operatora linii produkcyjnej w La Lorraine!

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych obsługiwanych panelami dotykowymi (touch panel)
  • umiejętność obsługi komputera, umiejętność liczenia oraz analitycznego myślenia
  • mile widziane:
  • >> aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • >> doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • >> wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji, lidera w swojej branży
  • Przyjazna atmosferę, wysokie standardy pracy
  • Narzędzia pracy odpowiednie do zajmowanego stanowiska
  • Dodatkowe świadczenia: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty MultiSport/ Sport i kultura
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz jasna ścieżka rozwoju
  • 5’000 brutto - Bonus na START (obowiązuje lipiec-sierpień 2022)
  • Pracę zmianową 6-18/ 18-6 / 2 dni wolne
  • Transport pracowniczy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Szkolenia
  • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Jobdomein Production & Plant Operations
Contract Tijdelijk contract - mogelijkheid vast
Uurrooster Volcontinu

Interesse in deze job? Neem contact op!

Hoe verloopt het sollicitatieproces?

Voor al onze vacatures, zowel binnen expert en management als binnen productie, staat ons Talent Acquisition team je graag te woord om jouw sollicitatie op te volgen. De stappen die je zal doorlopen tijdens de selectieprocedure variëren per functie. Na een gesprek met HR en een gesprek met de leidinggevende is bijvoorbeeld ook een persoonlijkheidsvragenlijst of assessment center van toepassing.

La Lorraine Bakery Group maakt geen onderscheid in leeftijd, geslacht, cultuur, sociale achtergrond, religie,… wie je ook bent, bij ons draait het om passie, gedrevenheid, wederzijds respect en talent.

Lijkt deze functie iets voor jou ? Twijfel dan niet en solliciteer !