Payroll Manager

Posilujeme náš HR tým – pracoviště Kladno. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Payroll Manager.

Payroll Manager je součástí HR týmu a je podřízený/-á přímo HR manažerovi. Řídí malý tým HR Adminů a úzce spolupracuje s ostatními kolegy v rámci HR týmu, s naším externím zpracovatelem mezd, s kolegy v Belgii (reporting, projekty), stejně jako s kolegy z ostatních oddělení, pro které zajišťuje podporu a servis v oblasti zpracování mezd, mzdové agendy a reportingu.

Hlavní náplň práce:

  • vedení malého týmu mzdového/administrativního oddělení
  • kompletní zajištění podkladů pro zpracování mezd, které následně provádí externí partner (Elanor)
  • evidence a zpracování docházky, bonusů, neschopenek apod.
  • vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení, vystavování ZL atd.)
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd a všemi odděleními ve firmě
  • roční zpracování daní
  • management pracovních smluv a odpovídající archivace osobních složek zaměstnanců
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd (Elanor)
  • úzká spolupráce se všemi odděleními ve firmě (zpracování docházek apod.)
  • reporting a zpracování mzdových statistik v rámci společnosti i celé skupiny LLBG
  • interní podpora všech zaměstnanců v oblasti základní pracovně-právní problematiky
  • úzká spolupráce při propojení mzdového systému s prostředím SAP HR (SAP již naimplementován)
  • implementace a vylepšování procesů v oblasti přípravy zpracování mezd a docházky
  • spolupráce na projektech v rámci skupiny LLBG (docházkový systém, školící systém ap.)
  • spolupráce při vytváření a naplňování budgetu napříč organizací (pohyby zaměstnanců ap.)
  • odpovědnost za mzdovou a související dokumentaci při auditech a kontrolách

Požadujeme:

  • nezbytné zkušenosti a důkladné znalosti z oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s prací v mzdových SW; Elanor a SAP HR výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni komunikace se zahraničními kolegy (reporty, projekty)
  • dobrou uživatelskou znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
  • schopnost umět si zorganizovat práci a určit priority
  • orientaci v pracovně-právní legislativě
  • pečlivost, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, týmovost, spolupráci
  • převzetí plné odpovědnosti za veškeré zpracování podkladů

Nabízíme:

  • náročnou a odpovědnou práci v přátelském prostředí
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • přátelský HR tým
  • flexibilitu
  • možnost podílet se na projektech v rámci celé Skupiny
  • podporu při zaškolení do mzdového systému
  • podporu profesního i osobního rozvoje
  • zajímavé portfolio benefitů (služební auto, notebook, mobil, stravenkový paušál, dovolená navíc, stravování ve firemní kantýně, denně pečivo zdarma, kurzy angličtiny, penzijní pojištění, profesní školení, firemní aktivity apod.)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Jobdomein Support Services
Contract Vast contract
Uurrooster Dag

Hoe verloopt het sollicitatieproces?

Voor al onze vacatures, zowel binnen expert en management als binnen productie, staat ons Talent Acquisition team je graag te woord om jouw sollicitatie op te volgen. De stappen die je zal doorlopen tijdens de selectieprocedure variëren per functie. Na een gesprek met HR en een gesprek met de leidinggevende is bijvoorbeeld ook een persoonlijkheidsvragenlijst of assessment center van toepassing.

La Lorraine Bakery Group maakt geen onderscheid in leeftijd, geslacht, cultuur, sociale achtergrond, religie,… wie je ook bent, bij ons draait het om passie, gedrevenheid, wederzijds respect en talent.

Lijkt deze functie iets voor jou ? Twijfel dan niet en solliciteer !