Koordynator obszaru - magazyn

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Koordynator obszaru - magazyn w La Lorraine!

Zakres obowiązków:

  • delegowanie i rozliczanie realizacji zadań (przyjmowanie towarów do magazynu oraz organizacja i zarzadzanie procesem dostaw surowców i opakowań na linie produkcyjne).
  • zarządzanie zwrotami pustych opakowań.
  • nadzór nad inwentaryzacją.
  • tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległego zespołu.

  • Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie.
  • dobra znajomość pakietu MS Office.
  • minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu i pracy w magazynie a także znajomość obiegu dokumentów magazynowych.
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • wiedza z zakresu organizacji procesów logistycznych w zakładzie produkcyjnym.
  • umiejętność szybkiej oceny sytuacji.
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • otwartość, samodzielność i komunikatywność.

  • Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
  • atrakcyjny pakiet benefitów: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, platforma językowa.

  • Wróć do poprzedniej strony
    Dział Magazyn, Transport i Łańcuch Dostaw
    Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
    Czas pracy Pełny etat

    Podziel się tą ofertą

    Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

    W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

    La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!