Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Specjalista ds. Projektów Inwestycyjnych w La Lorraine!

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie założeń projektowych na podstawie spotkań z klientami projektu inwestycyjnego.
  • realizacja projektów inwestycyjnych zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem projektu.
  • poszukiwanie rozwiązań technicznych pozwalających na optymalizacje kosztów produkcji.
  • koordynowanie prac podwykonawców oraz bezpośredni nadzór na pracami wykonywanymi przez dostawców na terenie zakładu.
  • weryfikacja prowadzonych prac pod względem zgodności z zamówieniem i przepisami BHP oraz procedurami obowiązującymi w firmie.
  • przekazanie prowadzonej inwestycji do eksploatacji z uwzględnieniem kompletności dokumentacji i szkoleń.
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu rzetelnej realizacji zleconych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne.
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów inwestycyjnych w przemyśle spożywczym.
  • doświadczenie w realizacji projektów na terenie pracującego zakładu produkcyjnego.
  • znajomość przepisów BHP i PPOŻ.
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów Microsoft Project i AutoCAD.
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • komunikatywność, wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
  • kreatywność, odpowiedzialność oraz ukierunkowanie na realizacje zadań.
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie lub w ramach kontraktu.
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
  • atrakcyjny pakiet benefitów: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, platforma do nauki języków obcych.

Dział Dział Techniczny
Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Czas pracy Pełny etat

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!