Kierownik Zmiany

  • Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie chętne osoby, które zainteresowane są stanowiskiem Kierownik Zmiany w La Lorraine!

  • Oferujemy:
    • Konkurencyjne wynagrodzenie/ umowa o prace,
    • Praca zmianowa 6-18/ 18-6 / 2 dni wolne,
    • Dofinansowanie do wypoczynku,
    • MultiSport,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Szkolenia,
    • Programy rozwojowe,
    • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

    Wymagania:
    • wykształcenie średnie techniczne
    • doświadczenie na stanowisku kierownika zmiany/lidera zmiany w firmie produkcyjnej
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
    • zdolności organizacyjne
    • wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP
    • umiejętność obsługi komputera
    • znajomość obsługi zautomatyzowanych urządzeń przemysłu spożywczego
    • gotowość do pracy zmianowej - system równoważny 12 godzinny (6-18, 18-6, dwa dni wolne)

    Zakres obowiązków:
    • nadzór nad terminowym wykonaniem planu produkcji
    • zarządzanie podległym personelem
    • kontrola przebiegu procesu produkcji
    • rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją
    • odpowiedzialność za właściwą organizację pracy podczas zmian
    • sprawdzanie jakości surowców
    • zapewnienie surowców i materiałów do bieżącej produkcji
    • szkolenia pracowników na stanowiskach pracy
    • dbałość o utrzymanie sprawnego stanu maszyn i urządzeń
    • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu i Kontroli Jakości
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPoz, HACCP

    Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Dział Produkcja
Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Czas pracy System dwuzmianowy

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!