Manager ds. Transportu

Jesteś doświadczonym Managerem ds Transportu gotowym na nowe wyzwania? Już dziś aplikuj do La Lorraine Polska!

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Działu Transportu
  • organizacja współpracy z firmami transportowymi
  • organizacja dostaw do klientów krajowych: analiza zamówień, planowanie tras, wysyłki pełne pojazdy i drobnica
  • kontrola efektywności systemu dostaw: koszty, poziom wykorzystania aut, terminowość
  • przygotowywanie budżetu dotyczącego kosztów transportu
  • przygotowywanie miesięcznych raportów kosztów transportu wg obowiązujących struktur alokacji
  • rejestracja, pomiar i analiza wskaźników poziomu jakości usług operatorów logistycznych
  • inicjowanie, prowadzenie oraz udział w projektach optymalizacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu dystrybucji i spedycji
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika, koordynatora; preferowane doświadczenie w strukturach logistycznych w firmie branży spożywczej, doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • umiejętności organizacyjne w zakresie zarządzania zespołem, umiejętność przewodzenia (cechy lidera)
  • odpowiedzialność, sumienność, kreatywność, umiejętność podejmowania trudnych decyzji w warunkach stresowych
  • komunikatywność, silne ukierunkowanie na realizację zadań, otwartość na zmiany
  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • karta MultiSport
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • prywatna opieka medyczna
    Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Dział Magazyn, Transport i Łańcuch Dostaw
Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!