Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Nowych Produktów

Jesteś na początku swojej profesjonalnej kariery i chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku?

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie baz prób, zdjęć, wysyłek wszystkich nowych projektów
  • Przygotowanie i przeprowadzanie oceny produktów zgodnie z procedurami Firmy
  • Podsumowania ocen nowych produktów
  • Koordynacja wysyłek próbek produktów
  • Współtworzenie bazy projektów
  • Odpiek i przygotowanie produktów na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
  • Bezpośrednia współpraca z Działem Sprzedaży, Technologii, Jakości, Transportu i Magazynem
  • Przygotowanie standardów produktowych dla wdrażanych nowych produktów
  • Poszukiwanie i zamawianie nowych surowców na próby technologiczne

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane technologia żywności bądź pokrewnej specjalizacji)

Sprawna umiejętność obsługi MS Office (word, power point, excel)

  • Gotowość ciągłego uczenia się i wyciągania wniosków
  • Umiejętność zarządzania swoim czasem i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz dzielenia się informacjami z Zespołem
  • Proaktywna i otwarta postawa
  • Język angielski na poziomie co najmniej B1
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie na wakacje
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Klarowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia
  • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

Jeżeli czujesz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - nie czekaj, aplikuj już dziś!

Dział Funkcje wspierające
Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Czas pracy Pełny etat

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!