Obchodní zástupce - západní Slovensko

Posilujeme náš obchodní tým na Slovensku. Hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro oblast západního Slovenska.

Popis pozice:

  • kompletní ošetření svěřeného regionu (Trnava, Trenčín, Piešťany, Senica, Považská Bystrica) – segment moderní i tradiční trh a Horeca

  • péče o stávající klienty, merchandisingová podpora na prodejnách, rozvoj spolupráce

  • technologická pomoc při zaškolování personálu zákazníka

  • vyhledávání nových zákazníků, analýza potřeb zákazníků

  • prezentace firmy a jejích produktů

  • zodpovědnost za výsledek ve svěřeném regionu

  • řešení salda pohledávek

  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání v ekonomickém nebo gastronomickém oboru

  • ŘP sk. B - aktivní řidič

  • min. 2 letou zkušenost s obchodní činností - rychloobrátkové zboží podmínkou

  • výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • zodpovědnost, samostatnost a příjemné vystupování

  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office

  • loajalitu vůči firmě

  • znalost AJ výhodou

  • bydliště a orientaci ve svěřené oblasti (ideálně Trenčín, Pišťany nebo Trnava a okolí)

Nabízíme:

  • nástup ideálně 1.9.2022 nebo dohodou

  • motivující mzdu, bonusy

  • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo

  • po ročním zapracování smlouvu na neurčito

  • zajímavé portfolio benefitů - služební auto, notebook, mobil, jazykový kurz AJ, příspěvek na penzijko

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis a motivační dopis na personální oddělení.

Dział Sprzedaż i obsługa klienta
Umowa Umowa na czas nieokreślony
Czas pracy Dzień

Podziel się tą ofertą

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!