Payroll Manager

Posilujeme náš HR tým – pracoviště Kladno. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Payroll Manager.

Payroll Manager je součástí HR týmu a je podřízený/-á přímo HR manažerovi. Řídí malý tým HR Adminů a úzce spolupracuje s ostatními kolegy v rámci HR týmu, s naším externím zpracovatelem mezd, s kolegy v Belgii (reporting, projekty), stejně jako s kolegy z ostatních oddělení, pro které zajišťuje podporu a servis v oblasti zpracování mezd, mzdové agendy a reportingu.

Hlavní náplň práce:

  • vedení malého týmu mzdového/administrativního oddělení
  • kompletní zajištění podkladů pro zpracování mezd, které následně provádí externí partner (Elanor)
  • evidence a zpracování docházky, bonusů, neschopenek apod.
  • vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení, vystavování ZL atd.)
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd a všemi odděleními ve firmě
  • roční zpracování daní
  • management pracovních smluv a odpovídající archivace osobních složek zaměstnanců
  • úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd (Elanor)
  • úzká spolupráce se všemi odděleními ve firmě (zpracování docházek apod.)
  • reporting a zpracování mzdových statistik v rámci společnosti i celé skupiny LLBG
  • interní podpora všech zaměstnanců v oblasti základní pracovně-právní problematiky
  • úzká spolupráce při propojení mzdového systému s prostředím SAP HR (SAP již naimplementován)
  • implementace a vylepšování procesů v oblasti přípravy zpracování mezd a docházky
  • spolupráce na projektech v rámci skupiny LLBG (docházkový systém, školící systém ap.)
  • spolupráce při vytváření a naplňování budgetu napříč organizací (pohyby zaměstnanců ap.)
  • odpovědnost za mzdovou a související dokumentaci při auditech a kontrolách

Požadujeme:

  • nezbytné zkušenosti a důkladné znalosti z oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s prací v mzdových SW; Elanor a SAP HR výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni komunikace se zahraničními kolegy (reporty, projekty)
  • dobrou uživatelskou znalost práce s MS Office, zejména Excel
  • zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
  • schopnost umět si zorganizovat práci a určit priority
  • orientaci v pracovně-právní legislativě
  • pečlivost, komunikativnost, samostatnost, příjemné vystupování, týmovost, spolupráci
  • převzetí plné odpovědnosti za veškeré zpracování podkladů

Nabízíme:

  • náročnou a odpovědnou práci v přátelském prostředí
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • přátelský HR tým
  • flexibilitu
  • možnost podílet se na projektech v rámci celé Skupiny
  • podporu při zaškolení do mzdového systému
  • podporu profesního i osobního rozvoje
  • zajímavé portfolio benefitů (služební auto, notebook, mobil, stravenkový paušál, dovolená navíc, stravování ve firemní kantýně, denně pečivo zdarma, kurzy angličtiny, penzijní pojištění, profesní školení, firemní aktivity apod.)

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Dział Funkcje wspierające
Umowa Umowa na czas nieokreślony
Czas pracy Dzień

Podziel się tą ofertą

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!