Specialista marketingu junior

Hledáme kandidáta, který bude podporovat oddělení marketingu v klíčových aktivitách a bude se rozvíjet v oblasti marketingu a nových marketingových trendů. Bude úzce spolupracovat v oblastech Trade i Brand marketingu.

Hlavní náplň práce:

  • administrativní a koordinační podpora marketingového týmu při aktivitách pro B2B a B2C komunikaci a marketingových výzkumech
  • komunikace s kolegy z ostatních zemí, spolupráce s korporátním týmem
  • spoluorganizace imagového focení a účast na něm
  • customer marketing aktivity - příprava POS, produktových katalogů, promo-letáků; komunikace s dodavateli (agentury, media atd.); grafické práce
  • správa a evidence marketingového skladu
  • správa fotek produktové fotogalerie, dolaďování grafiky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (obor marketing výhodou)
  • znalost češtiny (stylistika, gramatika) a angličtiny slovem i písmem podmínkou (komunikace s mateřskou firmou, překlady marketingových materiálů)
  • uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (zejména Excel a PowerPoint), InDesign (nebo jiný grafický program) výhodou, znalost sociálních sítí a online komunikace
  • pozitivní myšlení, samostatný a zodpovědný přístup, schopnost pracovat v týmu
  • dovednost plánování a organizování práce, schopnost dodržovat termíny a stanovovat priority
  • aktivní přístup, zájem o celoživotní učení
  • vztah k produktu (pečivo), zájem o nové trendy ve výživě a v pekařství
  • Nabízíme:

    • nástup ihned nebo dohodou
    • pracoviště v Kladně
    • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
    • perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
    • po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
    • přátelský tým a flexibilitu
    • možnost dalšího profesního růstu
    • zajímavé portfolio benefitů (mobil, stravenky, dovolená navíc, jazykové kurzy AJ, odborné vzdělávání, dotované stravování a denně pečivo zdarma)

    V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na personální oddělení na e-mail: v.sedlackova@llbg.com .

    Za váš životopis předem děkujeme. V případě našeho zájmu vás budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení. Pokud během následujících 4 týdnů neobdržíte žádnou zpětnou vazbu, předem se omlouváme, ale dali jsme přednost uchazeči, který lépe odpovídá našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud i nadále budete sledovat nabídku volných pozic na našich stránkách.

    Dział Rozwój nowych produktów, marketing i komunikacja
    Umowa Umowa na czas nieokreślony
    Czas pracy Dzień

    Podziel się tą ofertą

    Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

    W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

    La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!