Technik Elektromechanik HB

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych
  • zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego
  • dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac
  • lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju
  • współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności
Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych
  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • minimum trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
  • uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe
  • gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
  • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • karta MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna

Dział Magazyn, Transport i Łańcuch Dostaw
Umowa Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
Czas pracy Pełny etat

Podziel się tą ofertą

Interesuje Cię ta oferta? Skontaktuj się z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacją na stanowiska specjalistyczne i kierownicze zajmuje się Dział HR , którego przedstawiciele na bieżaco mogą udzielić Ci informacji dotyczącej Twojego procesu rekrutacyjnego. Kolejne kroki procesu selekcji zależą od stanowiska, na które aplikujesz. Po rozmowach z działem personalnym i z przełożonym możesz dodatkowo zostać poproszony o wypełnienie kwestionariusza osobowości albo udział w assessment center.

W kwestii ofert pracy w działach związanych z produkcją chętnie pomoże Ci, nasz partner do spraw rekrutacji, zajmie się Twoim zgłoszeniem zarówno, jeśli szukasz pracy okresowej, jako pracownik tymczasowy, jak i przy rekrutacji do pracy na czas nieokreślony.

La Lorraine Bakery Group gwarantuje wszystkim równe szanse bez względu na wiek, płeć, kulturę, pochodzenie, religię itd. Kimkolwiek jesteś, u nas liczy się Twoja pasja, aspiracje, wzajemny szacunek i talent. Uważasz, że to stanowisko to coś dla Ciebie? Nie wahaj się, zgłoś swoją kandydaturę!