Technik Elektromechanik HB

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych
  • zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego
  • dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac
  • lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju
  • współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności
Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych
  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • minimum trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
  • uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe
  • gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
  • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • karta MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna

Pracovní oblast Skladování, přeprava a dodavatelský řetězec
Smlouva Smlouva na dobu určitou – s možností na dobu neurčitou
Rozvrh hodin Plný úvazek
Přihlaste se na tuto pozici

Sdílejte tuto pozici

Chcete se dozvědět ještě víc? Kontaktujte nás!

"Jak probíhá výběrové řízení?

K dispozici je vám náš zkušený personalista, který vám poskytne informace o našich volných pracovních pozicích, jak specializovaných, tak manažerských, a také vás provede výběrovým řízením. Kroky, kterými projdete během výběrového řízení, jsou u různých pozic odlišné. Po pohovoru s personalistou a po pohovoru s manažerem může následovat např. osobnostní dotazník nebo návštěva assessment centra.

U La Lorraine Bakery Group neděláme žádné rozdíly mezi lidmi podle věku, pohlaví, kultury, sociálního původu, náboženství. Ať jste kdokoliv, u nás stojí vše na nadšení , nasazení, vzájemném respektu a talentu. Máte zájem o tuto pozici? Neváhejte tedy a přihlaste se!"